Konkurs powiatowy "Z geografią Polski na ty"

kw.
13

W dniu 10. 04 w ZS nr 1 odbył się konkurs powiatowy "Z geografią Polski na ty" W konkursie wzięło udział 32 uczniów z 13 szkól. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice z klasy III c, które przygotowywała Ewa Nowak-Kowalska. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy o regionie, kraju. Weronika Postek otrzymała 50 punktów na 64 i z rąk naczelnika wydziału oświaty otrzymała puchar za zajęcie II miejsca.

Posted By JolaS czytaj więcej

Wyniki finału wojewódzkiego Wyszkowskiego Dyktanda

kw.
10

Kochać Ojczyznę to miłować język, miłować język, to nie kalać go błędami''.Pod takim hasłem 10 kwietnia 2018 roku o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 4 im. Obrońców Westerplatte odbył się wojewódzki finał konkursu ortograficznego Wyszkowskie Dyktando. Była to już jego XVIII edycja. Od początku patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Wyszkowa, Starosta Powiatu Wyszkowskiego a od 2012r. także Mazowiecki Kurator Oświaty.

Posted By JolaS czytaj więcej

Pielgrzymka do Częstochowy

mrz.
23

23 marca uczniowie klas trzecich gimnazjum wraz z panią Dyrektor, wychowawcami i katechetami, uczestniczyli w pielgrzymce do Częstochowy. Na Jasnej Górze, przed cudownym obrazem Matki Bożej, modlili się o pomyślność na egzaminie gimnazjalnym. Jednym z punktów programu było zwiedzanie Jasnej Góry z przewodnikiem. Razem z nami pielgrzymowali uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Wyszkowie.

Posted By JolaS czytaj więcej

Wyniki gminnego Wyszowskiego Dyktanda

mrz.
20

Dnia 6 kwietnia 2017 r. odbył się finał wojewódzki Wyszkowskiego Dyktanda. Wzięło w nim udział 69 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Teksty dyktand finałowych zredagowała dr Beata Nowakowska z AH im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Szkoły gimnazjalne:

I miejsce- Wiktoria Łaszczewska z Gimnazjum w Rząśniku,

II miejsce - Julia Kwiatkowska - Gimnazjum w Długosiodle,

III miejsce-Laskowski Michał- Gimnazjum w Brańszczyku,

Posted By JolaS czytaj więcej

Lekcja biologii i chemii w OEIiZK

mrz.
05

W dniu 5 marca 2018 r. klasy 7b i 3c gimnazjum w Ośrodku Edukacji Informtycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie na lekcjach: Biologia z komputerem i Pomiary chemiczne wspomagane komputerowo. A później lekcja wychowania fizycznego w Parku Trampolin Hangar 646.

Posted By JolaS czytaj więcej

Dzień Otwarty w SP 4

mrz.
02

Drugiego marca 2018 roku odbył się w naszej szkole dzień otwarty dla rodziców przyszłych uczniów SP 4.

Oberzyjcie galerię zdjęć z tej uroczystości.


http://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/czworka-zaprosila-na-dzien-otwarty-f...

Posted By JolaS czytaj więcej

OFERTA EDUKACYJNA

mrz.
02

DROGI RODZICU!!!

ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4

Posted By JolaS czytaj więcej

REKRUTACJA 2018-2019

mrz.
02

RUSZYŁA REKRUTACJA !!!!

Drodzy Rodzice od dnia 01.02.2018r. w naszej szkole ruszyła rekrutacja.

Zapisy prowadzimy do klasy I, IV, VI, VII Szkoły Podstawowej,

a także w rekrutacji uzupełniającej do klas II, V, VIII Szkoły Podstawowej.

Rekrutacja będzie trwała do dnia 15.03.2018r. 

Rodzicu wybierz najlepiej dla swojego dziecka
.

Posted By JolaS czytaj więcej

Bieg Tropem Wilczym

mrz.
01

4 marca 2018 roku 13 osobowa grupa składająca się uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 4 z Panią Dyrektor Ewą Runo na czele, wzięła udział w VI edycji Biegu Tropem Wilczym. Bieg na dystansie 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) odbył się w Nadleśnictwie Wyszków w Leszczydole Nowinach.

Posted By JolaS czytaj więcej

Pomagamy Polakom na Białorusi...

mrz.
01

Po raz drugi w tym roku szkolnym pomagamy Polakom na Białorusi. Na apel Pani Dyrektor zbieraliśmy jedzenie, kosmetyki, środki opatrunkowe, ubrania, książki i kalendarze. Zbiórka cieszyła się dużą popularnością. Uczniowie zachęcani przez odpowiedzialnych za akcję nauczycieli pokazali serce. Na koniec musieliśmy wszystko poważyć, zliczyć i zapakować w kartony. Powstały duże paczki wielkanocne.

Posted By JolaS czytaj więcej

Inspiracja mistrzami renesansu

mrz.
01

Uczniowie klas II gimnazjum na lekcji historii poznawali życie i twórczość mistrzów renesansu. Zainspirowani ich dziełami stworzyli własną interpretację sztuki Leonarda da Vinci i Michała Anioła …

Powstały fantastyczne prace, przy których w formie zabawy uczniowie łatwiej i na dłużej przyswoją sobie wiedzę historyczną.

Posted By JolaS czytaj więcej

SP 4 kibicuje siatkarzom ...

lt.
20

Tradycją naszej szkoły są wyjazdy na warszawski TORWAR, gdzie kibicujemy podczas zawodów Plusligi najlepszym drużynom siatkówki w kraju. 20.02.

Posted By JolaS czytaj więcej

APEL – STOP CYBERPRZEMOCY ...

lt.
09

9 lutego 2018 roku podsumowano działania  w ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu 2018. Uczniowie klasy 2D pod kierunkiem nauczycieli przygotowali apel pod hasłem: „STOP CYBERPRZEMOCY”.

Posted By JolaS czytaj więcej

Podsumowanie półrocza w obiektywie ...

lt.
07

UROCZYSTY KONCERT DLA RODZICÓW NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

 

Posted By JolaS czytaj więcej

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU W SP4

lt.
06

6 lutego 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. Uczniowie klas drugich gimnazjum i klas siódmych SP nr 4 przygotowali plakaty, hasła, prezentacje multimedialne, komiksy, ulotki, baloniki z hasłami.

Posted By JolaS czytaj więcej

Dzień Bezpiecznego Internetu dla pierwszoklasitów ...

lt.
06

Dziś 6 lutego w Dzień Bezpiecznego Internetu uczennice klasy 7 B Maja Pieniążek i Aleksandra Kozon znakomicie zapoznały nasze szkole maluchy, czyli pierwszoklasistów SP4 z zagrożeniami czyhającymi w sieci Internet. A uczniowie klasy 2 A gimnazjum obdarowali najmłodszych okolicznościowymi balonikami

Posted By JolaS czytaj więcej

Przedszkolaki w pracowni biologicznej ...

lt.
06

W piątek 9.02.w pracowni biologicznej gościliśmy przedszkolaki. Poznawały zwierzątka, które są hodowane w naszej szkole. Uczyły się jak o nie dbać i że warto zwierzętom okazywać miłość, bo zawsze ją oddają.

Posted By JolaS czytaj więcej

Zaprzyjaźnić się z fizyką…

lt.
06

Oczywiście jest to jak najbardziej możliwe - stwierdzili uczniowie klas gimnazjalnych 2D, 2A, 3D i 3G naszej szkoły, którzy 6 lutego 2018 roku uczestniczyli w zajęciach w Instytucie Fizyki Polskiej Akademii Nauk. W czasie zajęć mieli możliwość obserwowania doświadczeń ilustrujących podstawowe prawa kinematyki i dynamiki punktu materialnego i bryły sztywnej.

Posted By JolaS czytaj więcej

Naukowa wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

st.
31

W dniu 31 stycznia 2018r. uczniowie klasy 7b SP, 2d, 2c i 3c gimnazjum wraz z wychowawczyniami: Jolantą Sarnacką, Ewą Nowak Kowalską i Jolantą Sieńkowską wzięły udział w naukowej wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Posted By JolaS czytaj więcej

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

st.
14

14 stycznia 2018 roku WOŚP grała dla dzieci. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. Od 26 lat WOŚP tworzy kolorowy świat pełen przyjaźni i dobrej muzyki, pełen uśmiechu i optymizmu. Od 26 lat organizowany jest karnawał dobrej woli i wzajemnej pomocy.

Posted By JolaS czytaj więcej

Informacja Sekratariat SP 4

st.
03

Od 02.01.2018 r .sekretariat Sp4 będzie czynny w godzinach 7.30-15.30.

Szkoła Podstawowa nr 4

w Wyszkowie im. Obrońców Westerplatte

ul. Sowińskiego 55 07-202 Wyszków

tel. (29) 642 90 10 fax (29) 642 90 11

Posted By JolaS czytaj więcej

OBWIESZCZENIE Prezydium Rady Rodziców

st.
01

Prezydium Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 informuje,

iż z dniem 09.10.2017 r. uległ zmianie nr rachunku bankowego, na który mogą Państwo dokonywać wpłat na Fundusz Rady Rodziców.

Nowy numer rachunku to: 71 8923 0008 0903 7005 3009 0002

prowadzony przez: BANK SPÓŁDZIELCZY w Ostrowi Mazowieckiej Filia w Wyszkowie ul. Kościuszki 26, 07-200 Wyszków

Posted By JolaS czytaj więcej

Świąteczny czas … z wolontariuszami

gru.
22

 „Jest taki dzień... „ - pod takim tytułem wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z paniami: Elżbietą Świderek i Inezą Pieniążek przygotowały świąteczny program poetycko – muzyczny. Zaprezentowały go podczas spotkania wigilijnego Klubu Amazonek w Gościńcu „Pod Jesionem” (13.12) oraz naszym klasom pierwszym (21.12).

Posted By JolaS czytaj więcej

„Świąteczna paczka”

gru.
20

Od kilkunastu lat społeczność szkolna przygotowuje paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Równem, bądź dla rodzin z gminy Wyszków, wskazanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej. W tym roku, po raz pierwszy, wspomogliśmy Polaków na Kresach (których sytuacja życiowa jest bardzo trudna), pamiętając, że „...gdzieś daleko stąd, jest ich rodzinny dom...”. Wzięliśmy udział w akcji „Świąteczna paczka” organizowanej przez Fundację „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom”.

Posted By JolaS czytaj więcej

,,Świeć gwiazdeczko mała świeć …”

gru.
14

Nie jedna, lecz tysiące małych światełek rozbłysło wieczorem 14 grudnia na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 4, gdzie po raz pierwszy wystawiliśmy ,,Plenerowe jasełka” dla mieszkańców Wyszkowa. Ten niesamowity spektakl został przygotowany przez uczniów naszej szkoły, w tym także tych najmłodszych, czyli pierwszoklasistów.

Posted By JolaS czytaj więcej

Dalsza współpraca z Ośrodkiem

gru.
13

Dnia 15.12.2017 roku grupka dzieci z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z nauczycielkami odwiedziły pracownie biologiczną. Najpierw karmiły zwierzęta zgromadzone w pracowni. Poznawały ich nazwy gatunkowe, potrzeby oraz metody pielęgnacji. Następnie uczennice naszej szkoły razem z panią Ewą Nowak – Kowalską przeprowadziły zajęcia biologii oparte na prostych doświadczeniach.

Posted By JolaS czytaj więcej

Cudowna woń pierników w SP4

gru.
12

Piernikowy szał udzielił się uczniom Szkoły Podstawowej nr 4. Na lekcjach techniki zarówno Gimnazjaliści jak i czwartoklasiści z wielkim zapałem zabrali się do piernikowego dzieła. Wśród uczniów panowała świąteczna atmosfera, co można zobaczyć na zdjęciach.

Posted By JolaS czytaj więcej

„Co powiedział Anioł Betlejemski ?”

gru.
12

Pod takim tytułem 12 grudnia odbyły się warsztaty plastyczne dla pierwszaków, które poprowadziły panie Marzena Szulc oraz Joanna Niemczyk z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie. Uczniowie z klasy 1a,1b, 1c z naszej szkoły oraz klasy 2a z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego wspólnie wykonali piękne anioły z materiałów ekologicznych.

Posted By JolaS czytaj więcej

Młodzież z SP4 na wyszkowskim lodowisku ...

gru.
11

Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 wielokrotnie odwiedzała miejskie lodowisko z wychowawcami lub z nauczycielami wychowania fizycznego. Bardzo się cieszyliśmy! To wielka frajda i nie musimy wyruszać do Warszawy, aby pojeździć na łyżwach. Burmistrz Wyszkowa zrobił nam bardzo miłą zimową niespodziankę.

Posted By JolaS czytaj więcej

Piernikowe szaleństwo ...

gru.
08

8.12.2017r. klasa 7a oraz dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 4 w Wyszkowie wspólnie piekli świąteczne pierniki. To były cudowne przedświąteczne chwile. Dziękujemy przedszkolakom za przybycie do naszej szkoły, dziecięcą radość oraz spontaniczność jaka towarzyszyła naszemu spotkaniu. Zapraszamy za rok.

Posted By JolaS czytaj więcej

Strony

Subscribe to Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wyszkowie RSS